Home Naše zvířata / Our dogs - animals In memoriam Bíba Studená z Chrastavy - bullteriér
Bíba Studená z Chrastavy - bullteriér PDF Tisk Email

Jméno: Bíba Studená z Chrastavy

Pohlaví: fena

Datum narození: 8. 3. 2006

Otec: Wilda (CZ)

Matka: Whipynka (CZ)

Výstavy: nemá,ale je nejkrásnější na celém světě!:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


R.I.P Bíbáčku

8. 3. 2006 - 7.4.2017

Děkuji ti za krásných 11 let , odešla jsi v podstatě krásně ,milovaná a ve spánku

 

Videa:

http://www.youtube.com/watch?v=c3zVezlyz94

http://www.youtube.com/watch?v=nwXMK82PSvI

 

 

Popis:

Bibča je od mé kamarádky. Je to úžasná fenka. Takový kašpar. Kdo zná bulíčky, ten ví jaká jsou sluníčka. Je nekonfliktní ke psům. Miluje lidi. Je to naše zlatíčko.

 

 

 

6.2.10: Bibča je naše holčička "důchodka",už se uklidnila a má ráda svůj klid.jistě velmi ráda jde lítat se smečkou,ale pak si zaleze do svého pokoje a je ráda ,že má klid.Jídlo miluje nade vše a má li  v pokoji kostičku uhání z venčení domů, jakoby tam měla štěňata. LaughingObčas je trošku problém,aby nebyla jak válec.musíme jí krotit,ale její radost z jídla je tak hezká.Bíbča má díky Láďovi,který si dal tu práci a našel to-i svůj vlastní smailík!

{5;14}

Dnes o nás vyšel článek v časopise Pes přítel člověka-téma měsíce:Hluchota u psů

 

Bullterier je bezesporu pes,který potřebuje pevné vedení a laskavý přístup majitele.Při správné motivaci dokáže tvrdohlavý bullterier zvládnout základní výcvik rychleji než jeho služební kolegové.Bulík je sice pes,který má svou hlavu a násilím sním nezmůžete nic.Ovšem díky obrovské lásce k pánečkovi je ochoten udělat naprosto cokoli co si majitel přeje.Miluje svou rodinu a k dětem je naprosto nejlepší chůvou.

Charakter bullteriera:

Bullteriér je hravý, aktivní, zvědavý, nápaditý, klaunský, citlivý, láskyplný a oddaný svému majiteli. Je to chlapík od prvního nadechnutí až po poslední okamžiky jeho psího života. Je však také trochu umíněný, svéhlavý, velice sebevědomý, panovačný, chce být ve své smečce dominantní.

Kdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat asi po celý život. V těch vzpomínkách si člověk vybavuje i sebe: jak se stával lepším, jak ho zušlecht'ovala péče kterou poskytoval tvoru jenž mu byl bezmezně oddán a za svou věrnost nic nevyžadoval.