Home Naše zvířata / Our dogs - animals Smečka Pupulu Smečka Pupulu aktuálně
Smečka Pupulu aktuálně PDF Tisk Email

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-Naše smečka úspěšně zakončila starý rok a vykročila do roku 2010.Smile

Silvestr jsme prožili u smečky Evana ve Vítkově.Pak bylo pořád hodně sněhu a naše Smečka byla odporně znuděná a rozjívená.Byli obrovské mrazy až - 19°C.To se nedalo venku ani chodit.

Společnost přes Vánoce a Silvestra nám dělali dočas Blanky a Samson na hlídání.Bylo u nás jako vždy veselo.Blanky odjela do nového domova.Pak přišel v únoru dočas Rogerek a dělal nám společnost do března.

Teď máme trošku volníčko a čekáme na další dočásek.Innocent

Aďku potrápila asi větev zapíchnutá v rameni,dost mu to hnisalo a doktoři mluvili i o operaci.Všechno jsme zvládli vyléčit a Aďulka si užil roli modela.Nosil slušivá trička pro ochranu rány.Už je úplně v pořádku a po zranění je vidět jen lehce vypelichané kolečko na P rameni.

Teď už to vypadá,že jsme zimu přežili a zase si úžíváme procházek a lítáníčka.

Xirruška je přihlášená na výstavu 23.5.10 v Litoměřicích,tak jsem zvědavá jak to zvládnem.A 30.4.-2.5.10 nás čeká sraz chrtů v Doksech u Máchova jezera.Už se moooc těšíme. Wink

Tak chrtí srazík byl super,nádherná atmosféra-prostě Chrtí země!Laughing

4/2010 nám dělal společnost dočas Luke-Irsko a když odešel do své nové rodinky,připojil se k nám dočas Jack-anglie.Je tu snámi stále.Je to moc fajn pes.

Opustila nás freťulka Sněhurka ve věku 10 let.Cry

Xirruška byla na své 1.výstavě 23.5.10 v Litoměřicích.Byl to skvělý úspěch-V1 CAJC,Vítěz třídy-nejlepší mladý z plemene.Máme obrovskou radost!!KissJe to naše šikulka.

22.5.10 se nám narodili fretčí miminka.Bohužel předčasně a tak přežili jen 2 nádherní cvalíčci.Holčička a chlapeček.Holčička bude bydlet u Evany a její smečky ve Vítkově.Sam (hrdý otec) je teď velmi smutný,protože je sám.Adélka se věnuje mateřským povinnostem.

V květnu nám zemřela  krajta Boženka,patrně byla hodně stará,ale nevíme to přesně.Vzhledem k tomu,že zemřela velmi nečekaně a náhle to tak asi bude.Cry

Smečka dostala nový,velký gauč a křesla.Náležitě si to užívají a Bíba už přestala být samotářka.Z jejího pokoje je pesaní herna a ona už normálně žije se smečkou.Z počátku byla trochu nervozní,ale teď je vše o.k.-tak jak to má být!Wink

Naší smečku obohatil nový přírůstek-chameleon jemenský-NIKO.Je to krásný kluk a máme z něj radost.Páneček mu nechal udělat velké terárko na míru,aby měl co nejvíce pohodlí a dařilo se mu.Cool

6/10 Naší smečku obohatil další přírůstek Leguán zelený Chňapík,je to veselý chlapík,miluje ovoce a okurku.Nechá se drbat a je moc krásný.

Stále máme na dočas Jacka,který je velký miláček a mazlítko.

7/10 užíváme si vedra.Pesani se sotva plouží ,ale u vody se jim líbilo.Aďulka plave jako ponorka.Potápí se pod vodu aby viděl co se tam děje.miluje plavání.Jack a Bíba si dají kolečko a jsou spokojení.A největším překvapením je Xirruška.Ta plave jako drak....:-)

18.7.10 nás čeká NV Mladá boleslav,kam je hlášená Xirruška.Tak jsem zvědavá jak to v  horku zvládneme.Wink

24.7.10:Horko se na výstavu zrovna nekonalo,ten den pěkně od rána pršelo...hrozila jsem se jak bude ta naše holka vypadat a jestli nebylo zbytečné jí koupat.Naštěstí má buldok super srst a stačila nám osuška.Xirruška se opět předvedla jako skvělá modelka.Trošičku se ještě nechala v kruhu rozptylovat,ale jde jí to moc krásně.Byl to opět velký úspěch,máme obrovskou radost-V1-CAJC.Další výstava nás čeká za měsíc 19.8.10 opět Mladá Boleslav.

Smečka si užívá léta,miluje sluníčko a váleníčko všeho druhu.Chystáme se na veterinu,protože Canty potřebuje vyčistit zoubky a Aďulka je u nás více než rok tak mu uděláme "garančku".Aby jsme měli přehled jak je na tom po svém dřívějším životě. Xirruška nám poprvé odhárala,je zní už veliká holčička.Aďulka měl trochu haló protože postupně hárali všechny holky.Tak bylo veselo.Smile

8/10 nebyl zrovna šťastný měsíc.Vše začalo akutním zánětem moč. měchýře a ledvin u Aďulky.Bylo mu moc špatně,ale dostal se z toho brzo a už je lépe.Pak přišli do Chrastavy záplavy.Byla to neskutečná hrůza.14 dnů v kuse jsme se věnovali pomoci pro postižené lidi,jejich domy a zvířata.Naše čtyřkolka se ukázala jako velký pomocník,najezdila 1500km a zajela naprosto do všech odříznutých oblastí včetně vítkova,Bíláku,...Bylo to strašné a díky nasazení 20h./d jsme takřka neměli čas na naše miláčky.Xirruška si poranila oko a pan doktor nás i strašil oslepnutím.To byla ta nejhorší zpráva.Aďkovi začlo něco vadit a celý se rozkousal.Takže oba vyžadovali léčení a do toho rozbořená Chrastava a lidi co potřebovali naší pomoc.Naštěstí náš MVDr.Ott dokázal Xí očíčko vyléčit a poradil si i z kůží Aďulky.Teď už nám zbývá jen Canty a její zuby,na to se nějak zapomnělo a musíme to dořešit.Po tom všem a 3 týdnech maratonu mě Marcelka vytáhla na chrtí srazík 28.8.10 v Podlevíně,neskutečně jsme si odpočala.A 29.8.10 jsme nakonec přes všechny problémy jeli s Xí na MV psů do MB.Kde mi naše beruška vynahradila všechny ty nervy- v jeden den a na své teprve 3. výstavě v životě získala Výborná 1 CAJC a splnila podmínky chovnosti a udělení titulu JUNIOR ŠAMPION ČR!!!Máme obrovskou radost jak je to naše dítě šikovné a krásné!!!! Laughing

30.8.10:Narodili se nám freťáka:3 chlapečci a 1 holčička,mají se čile k světu  a i s maminkou jsou v pořádku.

9/10-Hned z počátku září 11. a 18. jsme byli na výstavách s Xí- v LBc získala V1-vítěz třídy a v Nižboru V4.Udělala nám velkou radost.31.8. nás opustil dočas Jack.A 12.9. se k nám připojila na dočas fenečka Ash.Jinak se neděje nic zvláštního.

10.10.10: Smečka je celkem v klidu,Aďulku zase trochu trápí kůže.Odběry má dobré,tak snad najdeme řešení pro kůži a bude mít klid.Canty byla u pana doktora na čištění zoubků.Museli jí 4 vytrhnout.protože se jí drolili.Ale zvládla to skvěle a už je zase veselá holčička.Ash byla na RTG s pacinkou na kterou od příjezdu kulhá a má artrozu,dostává kloubní preparáty a snad to bude v pořádku.Bibča si prochází falešnou březostí a je to sní hrůza.Má v hlavě jen štěňata,je náladová a odmítá opouštět svůj "matčí pelech".

Dnes se Aďulka setkal se svým bráškou Nikolou a bylo to moc fajn setkání,krásně jsme se společně prošli.Nikolka je vážně velký fešák.

Chameleon Niko dostal od pánečka nové terárium a moc si ho užívá,konečně má dostatek prostoru pro své průzkumné akce.Smile

7..11.10-Včera u nás proběhlo natáčení,přijela TV R1 Genus-Prima,aby natočili program adopcí chrtů.Byli to moc úžasní lidé a paní reportérka Romana se zamilovala do Ash.Ještě odpoledne jsme se setkali s jejím pejskem labradorem Ronýskem a dnes jsme jeli s Ash na návštěvu k Romče.Ash se přivítala s Ronýskem a poznala novou kamarádku kočičku Žofii.Vše proběhlo v klidu a tak má Ashlinka své doma.

http://www.adopcechrtuforum.cz/prima2010.html

Bíbušce se moc zlepšila falešná březost.Aďkovi kůže a Canty se vyrovnala se ztrátou zubů.Konečně u nás zavládnul trochu klid a smečka je v pohodě.No uvidíme na jak dlouho!!:-))

21.11.10 Smečka je v klídku.Freťulky krásně nabrali na zimu,i naše zasloužená matka Adélka je ve skvělé kondici.Legouš Chňapík už je velký mazlík,ještě mu plánuji předělat trochu terárko,aby měl větší luxus.Chameleon Niko se po přesunu do nového terka pěkně rozpapal a myslím,že se mu tam moc líbí.Pesani to je střídavě oblačno.Bibča nechce chodit ven,když prší.WinkCanty také ne a tohle hnusné počasí nevadí snad jen Xirrušce,která se včera při výletě ráchala v loužích.SmileAďka dostane zimní obleček,měl by dorazit tento týden,od Monči Větrníkové,aby zase nenastydnul na ledviny.Na příští sobotu se plánuje transport galgů z Perrery Cuenca,po velkých problémech a neochotě se GACRu podařilo,že přijedou.Moc se na ně těšíme! Kiss

24.11.10:Aďka dostal slušivý obleček od Monči.A jinak celý týden byl velmi akční.O víkendu jsem se dozvěděla  o Anglických Buldocích v nesnázích.3 dny jsem řešila na telefonu a nakonec se rozjela záchranná akce : Buldoci. Cesta do Tachova v hnusném počasí.Pejsek Rampelník-Rampy je u nás a fenka Amálka u kamarádky Ivanky CHS Kvítko z Čertova. Bylo to náročné,ale tím to nekončí.V sobotu 27.11. jsme se vydali do Prahy pro Galgoušky ze španělska.Cestou se dozvídáme,že se přepravci porouchalo auto.Magda,Láďa a Verda neváhají a v hnusném počasí jedou pro pejsky do Německa.Vrátili se 28.11. ráno.Teď pojedou do Prahy na veterinu,kvůli jižním nemocem.A uvidíme co bude dál.Moc držíme tlapky,aby už bylo vše vyřízené a nastal konečně zase klid.Byl to opravdu náročný týden.Ještě,že moje smečka je v klidu a neděje se nic zvláštního.

12/10: Tak prosinec-to byl taky mazec.Je to furt něco...od 10.-12.12. s konal Zimní sraz chrtů + transport chrtů z Anglie.Opět krásná akce,super lidi i pesani!!Více v reportu:

http://www.adopcechrtuforum.cz/prosinec2010.html

Já byla v největším šílenství v pátek ráno před srazem.Pustila jsem ven smečku,abych mohla vytřít a Aďulka jak jinak zase úraz.Urval si celý drápek na zadní levé noze.Do teď to léčíme,jemu se vše špatně hojí.Dostal slušivou botku a každý den převaz...

Rampík a Amálka se moc zlepšili,oba nabrali a vypadají daleko lépe.Zatím stále čekáme jak to snima dopadne.Moc si přejeme,aby už mohli zůstat.Zatím je vše v jednání.

Vánoce jsme přežili v klidu.Celá smečka si vše užívala.Na Silvestra nic neplánujeme,pouze se budeme válet se smečkou doma.

Xirrušce už přišel diplom za Junior šampiona ČR,máme z toho velkou radost.

Ke konci starého roku bych chtěla popřát všem přátelům ,aby měli klidný a šťastný nový rok 2011.Aby bylo pokud možno vše podle Vašich plánů.Štestí,zdraví a láska,aby Vás neopouštěli.

2.1.2011: Silvestra jsme nakonec nečekaně trávili u naší kamarádky Ivanky.A jako každá neplánovaná akce to bylo super.Děkujeme za hezký večer. :-)

Smečka Silvestra přežila v pohodě,naštěstí se nebojí.Aďkova noha vypadá již lépe,ale stále převazujeme.

11.1.11: Dnes nám přišli dokumenty pro Rampu a Amálku.Už mají klid a bude jen a jen dobře.Máme obrovskou radost!Aďulka už má nožku v pořádku. :-)

4.3.11: Naše smečka se hodila konečně zase do klidu.Nejprve jsem byla nemocná já 2/11,pak začla hárat Xí,pak měl zánět močového měchýře Aďka.Pak se v Proboštově dělal plot pro dočasné domovy,přijel transport chrtíků 26.2.11 z anglie.

budování Proboštov:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Budovani_docasnych_domovu-GACR-Probostov_plot_a_cesta_-18.-19.2.11/

Transport 26.2.11:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Transport_chrtu-GACR-Anglie-Probostov-26.2.11/

Teď dohárává Canty.Bylo toho zase trochu moc.Pak se mi povedl super kousek a to nahlásit buldoky na Klubovou výstavu v Křivonosce na 30.4..Na tom by sice nebylo nic divného,ale to máme v kalendáři zapsaný sraz chrtů.Takže se nám jako handlerka pro tento den nabídla naše kamarádka Ivanka.Děkujeme moc.Budeme na Vás celý den myslet a držet úplně všechny chrtí tlapky.Snad už teď bude trochu klid.Protože začne kolotoč výstav a akcí.A budeme lítat jak splašení.:-)

26.3.11: Naše smečka si užívá relativní klid.Krom jednoho přešlapu,kdy jsem jim chtěla přilepšit a koupila tolik oblíbené zelené dršťky-radost byla obrovská to jo.ale Aďka si rozkousal zadek.Už je to,ale v pořádku a takovou chybu už neudělám.Dnes nás čeká velké očkování.Do smečky přišla želva Žlutohnědá Jůlinka.Vypadá spokojená.Tak snad se jí bude u nás líbit.A my si užíváme po dlouhé době volný víkend a připravujeme síly na kolotoč příprav srazíku chrtů,výstav a akcí.Bude to náročné,ale už se těšíme.:-)

4/11: Ve smečce nám vládne relativní klid.Sice hárá Bíbuška,ale chlapci to nesou statečně a jinak se nic zvláštního neděje.Rampík měl 6.4.11 rande s krásnou fenkou Kelly Fatimin Dvor.Miminka očekáváme cca 8.6.11v CHS Kvítko z Čertova a moc se na ně těšíme!!!KissTaké hárala Adélka a tak očekáváme fretčí miminka.Želvička Jůlinka už se u nás zabydlela.pěkně papá a bude určitě krásná velká holka.Kamarádce Ivance se narodila 10.4.11 miminka Boa Constrictor-Hroznýš kráslovský.Jirka si 2 miminka zamluvil.Pro první už máme jméno bude to Kájínek po nejznámějším českém útěkáři,protože si vybral to nejakčnější miminko ze všech.LaughingTeď žijeme přípravou srazu chrtů na který se moooc těšíme!!

Rampík měl profi focení:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Rampik_foceni_20.4.11-Eyman_Erwin_Britcherst_Dog/

29.4.-1.5.11: Letos jsme se opět účastnili a také podíleli na organizaci srazu chrtů.3.Jarní sraz adoptovaných chrtů proběhl opět na Máchově Jezeře v hotelu Borný.Opět to byla úžasná akce,plná skvělých lidí a úžasných psů.Moc jsme si to užili.Foto:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/3.Jarni_sraz_chrtu_Machac-29.4.-1.5.11/

http://pupulu.rajce.idnes.cz/3.Jarni_sraz_chrtu-Machac-29.4.-1.5.11-Spolecne_litani_psu/

http://pupulu.rajce.idnes.cz/3.Jarni_sraz_chrtu-Machac_29.4.-1.5.11-Transport_pejsku_z_Irska/

A zatím co jsme se bavili na srazíku naše kamarádi Ivanka a Pája vzali naší Xirru na výstavu (30.4.11-KV Křivonoska) ,kde dokázali neskutečný úspěch.Xirra získala Výborná 1 CAC-BOB-Vítěz plemene!!!Moc a moc děkujeme Ivance a Pájovi za naší holčičku!!!Kiss

6.5.-7.5.11: Jsme se účastnili klubové výstavy v Dětřichově u Svitav.Xí získala Výborná 2 r. CAC a Rampík Výborný 3.Bylo to krásné,ale náročné...Foto:

http://bulldog-kvitko-z-certova.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_Detrichov_u_Svitav_7.5.2011/

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Klubova_Vystava_Detrichov_u_Svitav_-6.5.-7.5.11,Xirra_Kvitko_z_Cerova_Eyman_Erwin_Britcherst_Dog/

29.5.11: Smečka zažívá relativní klídek.Bibinka hárá,ale jinak je celkem pohoda.Užívali jsme si na několika výstavách.A teď máme 14 dní klid.Pak se rozjedeme na speciální výstavu buldoků do Hradce (18.6.11) kam se moc těšíme.Sejde se opět skvělá buldočí parta a přijde nás podpořit i několik chrtích adopťáčků.Týden na to pojedeme do Brna na mezinárodní výstavu,tam se také moc těšíme.

6-7/11: Výstava v Brně byla překrásná,skvělé prostředí i organizace a Xí získala V1-CAC-r.CACIB.Ve smečce je celkem klid.Aďulka měl opět zánět ledvin a potvrdilo se chronické selhávání ledvin.Nevzdáváme se a bojujeme.Po léčbě vypadá daleko lépe a dává se dohromady.Čeká nás národní výstava Mladá Boleslav.

Xí získala na národní výstavě V1-CAC-Národní vítěz CAC-ČMKU-BOB-vítěz plemene.

3.8.11: Obrovský smutek a bolest....Navždy odešel za duhový most náš milovaný Aďka.... :-(

23.8.11: Xirruška nám začla hárat.Bíbinka prodělala sekání zubu (P4).A smečku obohatí miminko buldočí -Iriska.Máme celkem dost veselo. :-)

Ale stihli jsme se přihlásit na MV České Budějovice 9.10.11 (pojede Xí a Iriska) a Klubovou výstavu Nižbor v září (pojede Xí).Už se mo těšíme.

9/11: Tak "veselé" věci pokračují- Xíček hárala s takovou vervou,že to vypadalo,že začne randit s každým psem co kolem projde. :-) Je to už velká holka.No naštěstí už to ustává.Do smečky přišla malá buldočí holčička Iriska.Je to moc hodné miminko.Všechno se pěkně učí.Bibinka už má po sekání zoubků pokoj a krásně se jí to hojí.

9-10/11: V září jsme byli na Klubové výstavě Buldok Klubu.Xirruška nám předvedla naprosto úžasný a nečekaný úspěch-celé to vyhrála-V1-CAC-Klubový vítěz-Top Bulldog fena 2011 a BOB-BIS !!!Úžasné!!!!KissLaughing

9.10.11 jsme se účastnili Mezinárodní výstavy v ČB-Iriska byla na první výstavě a byla moc šikovná.Krásně jí to šlo,hezky se otrkala ve výstavním rojení.A získala krásnou Velmi Nadějnou 1.A Xirruška nám také udělala velkou radost-získala Výborná 1 -CAC- r.CACIB.

Jsou to naše krásné a šikovné holčičky!Kiss

Dělají nám samou radost holky naše.Iriska zapadla krásně do smečky a aktuálně je celkem klidné období....ale psst to se nesmí zakřiknout...Sealed

6.11.11: Účastnili jsme se Mezinárodní výstavy v Praze a krásně jsme zakončili výstavní sezonu 2011.Iriska ve třídě štěňátek (věk 5 měsíců) dostala Velmi nadějná 1 a Xirruška ve třídě otevřené Výborná 2.Tím jsme uzavřeli výstavní sezonu 2011-byla velmi úspěšná a jsme hrdí hlavně na naší Xí,udělala nám velkou radost.

Ve smečce panuje relativní klídek,holčičky jsou hodné a jsou to naše zlatíčka.Ale jak říkám pšššttt aby se něco nezakřiklo..

24.12.11: Všem našim přátelům přejeme krásné Vánoční svátky,spousty pohody,lásky,klidu a hlavně radosti s našimi čtyřnohými dětmi!! Kiss

1/2012: Ve smečce panuje klid,ale jak říkám všeho do času Laughing Čeká nás brzké hárání,tuším že se přidá i malá Iriska.Ale jsem ráda,že zažíváme chvíli klídek.Do Nového roku jsme vstoupili v poklidu a nezlobila bych se kdyby nám to vydrželo nadále.Wink

2/12: Zemřel Rampík,již na nás čeká za duhovým mostem... :(( Bylo to velmi náhlé,ani jsme se nestihli rozloučit.. :( Moc to bolí :((

14.2.12: Naše miminečko Irísek nám dala k Valentýnu dárek,začla hárat.Už je z ní velká holčička.Laughing

26.2.12: Canty se ztratila bonitace a protože plánujeme krytí krásným pejsek ,musela na novou.Opět měla možnost si vyzkoušet jaká je stále modelína,moc hezky jí to šlo a je tedy již po druhé chovná.Kiss

 

1.3.12: Přihlásili jsme se na dvě výstavy- 21.4.12 Křivonoska Klubová výstava a 6.5.12 Praha MVP-do kruhů vyběhnou Xíček a Irísek.Už se moc těšíme.:)

Aktualizovala jsem seznam výstav pro rok 2012 v topicu buldočích holek. ;-)

17.3.12 v Praze nás čeká schůze Buldok klubu,kde proběhne vyhlášení vystavovatelské soutěže za rok 2011.Jsme zvědaví  kdo se stane nejúspěšnější fenou Buldok Klubu pro rok 2011 ?Jsme napnutí jak kšandy...Wink

Konečně přišlo jaro a tento víkend jsme si opravdu užili sluníčka.Lítání smečky Pupulu 3.3. a 4.3.12:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_3-2012/

http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_litani_4.3.2012

http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_podvecerni_litani_s_Tasiem_a_Ramou_4.3.2012

17.3.12 se konala schůze Buldok klubu kde proběhlo vyhlášení vystavovatelské soutěže.Naše Xirra vyhrála je:  Nejúspěšnější fena výstavní sezony Bulldog Clubu pro rok 2011!!Jsme na ní moc hrdí!!Kiss

http://pupulu.rajce.idnes.cz/schuze_Buldok_klub_bonitace_17.3.12_Xirra_vyhrala_nejuspesnejsi_fenu_Buldok_klubu_za_rok_2011

18.3.12 bylo nádherně a povedla se nám krásná lítačka:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_litani_s_Ramou_,Tasiem,Mirou,Evou_a_Honzou_18.3.2012

Lítání 1.Jarní den:  http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_20.3.2012-_1._jarni_den/

28.3.12:  http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_litani_s_Petou_a_Holym_28.3.2012/

31.3.12:  http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_litani_se_Samsonem%2CNikitkou%2CMarcelou_a_Marcelem_31.3.2012/

Aprílová lítačka:  http://pupulu.rajce.idnes.cz/holky_Pupulu_Aprilove_litani_s_Ramou_a_Tasiem_1.4.2012/

14.4.12-výlet s chrtama na Hrubou skálu: http://pupulu.rajce.idnes.cz/Chrti_a_buldoci_vylet_Hruba_skala_14.4.12

21.4.12 jsme se účastili Klubové výstavy na Křivonosce.Naše malá Irí šla poprvé do třídy mladých,krásně se vystavovala a odnesla si Výbornou 2.Byla moc šikovná.Xirruška neměla moc dobrý den,ráno jsem je budila ve 4 hod.Xí nerada vstává,byla taková rozladěná a tak jsem vůbec nepočítala,že by se jí chtělo předvádět.I přes to se krásně vystavovala a zaslouženě dostala Výborná 1 CAC a tím splnila podmínky udělení titulu Šampion krásy ČR-Champion ČR!! Máme z toho obrovskou radost a hrozně moc děkujeme Ivance (CHS Kvítko z Čertova) za tuhle naší super holku! :)

http://bulldog-kvitko-z-certova.rajce.idnes.cz/Krivonoska_21.4.2012

28.4.12: Dnes jsme se účastnili Krajské výstavy Ml.Boleslav.Bylo krásné počasí a moc jsme si to užívali.Obě holčičky jsou šikulky.Iriska ve tř. mladých Výborná 1 - Vítěz třídy a Xirruška se pomalu loučila s tř. otevřenou Výborná 1 - Vítěz třídy,Krajský vítěz -Vítěz Mladé Boleslavi.Máme velkou radost. :)

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Krajska_vystava_Mlada_Boleslav_28.4.12

8.5.12: Dnes byl krásný svátěční den a tak jsme šli se smečkou s Evou a Ramou lítat:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/litani_8.5.12

7/12: Nějak nestíhám psát novinky.Ale stále se něco děje.Máme za sebou několik výstav a ještě více před sebou-více info u Xí v topicu.Xirruška nám udělala obrovskou radost,když na poslední výstavě v MB získala Národního vítěze a tím splnila podmínky pro udělení titulu Český Grand Šampion!!Máme obrovskou radost.

Také jsme točili pro TV Genus Plus a byla z toho moc pěkná reportáž.Děkuji moc reportérce Romaně Proškové. :)

Reportáž zde:

http://www.youtube.com/watch?v=-PYkMniOYpM

Bíbuška si zatrhla drápek,to jen tak cvičně,abych si nemyslela,že není co léčit. :)

Jinak je takový relativní klid,ale víme takže pšššt...

21.7.12: Dnes jsme šli z holkama lítat společně s Kvítkama :

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Hugo_,_Isabellka,Lorien,Iriska_a_Xirra_Kvitkove_z_Certova_aneb_s_tetou_Ivou_u_hraze_21.7.12

28.7.12: Dnes jsme se byli koupat s Kvítkama a plavala i naše Iriska-úplně poprvé v životě a moc jí to šlo:

http://pupulu.rajce.idnes.cz/koupani_-Xirra,Iriska,Hugo,Lorien_a_Isabelka-Kvitkove_z_Certova_28.7.12

máme i videa:

http://www.youtube.com/watch?v=8URc5SzEKNQ

http://www.youtube.com/watch?v=TvFeXSerOoY

1.5.13: Dlouho jsem nic nenapsala :( Ale smečku obohatila malá Pippi Kvítko z Čertova.Takže máme veselo. :) Začali jsme jezdit po výstavách venku-Polsko a Německo.Také se chystáme na World Dog Show do Maďarska.Xí se stala čekatelkou šampiona Polska i Německa,z toho máme velkou radost.Už se těšíme až Pippík vyjede do třídy mladých,doufám,že jí to půjde stejně jako kdysi Xíčkovi.

Náš Bíbák prodělala operaci bulky na krku (nezhoubné ufff) a při té příležitosti jsme jí pomohli od falešných březostí,které snášela hůř a hůř.Prodělala tedy kastraci a je spokojená.

Také naše freťulka Adélka prodělala kastraci po zánětu dělohy a vše je v pořádku.

A ve chvilkách volna stále chodíme na lítačky s Kvítkama i Ramou a Tasiem.Veškeré fotky jsou u nás na rajčeti.

9/13: Naše smečka stále chodí lítat s kamarády-Kvítka,Tasio a Rama.Všechny fotky jsou u nás na rajčeti- PUPULU.

Holčičky buldočí stále běhají po výstavách už i za hranicemi ČR :) a opravdu jim to jde-všechny naše buldočiny se už pišní nějakým tím šampionátem -veškeré výsledky v sekci každé holčičky zvlášť a fota na rajčeti.

Opustila nás náhle a nečekaně freťulka Adélka :(

10/13: Xirruška i Iriska "zahájili" zdravé stravování a připravují se na mateřství. Dvojitá svatba by se měla konat koncem roku 2013 a už se moc těšíme na první Pupulátka !! :)) Info o plánovaném krytí najdete v sekci naše odchovy.

Do výstavního kruhu vyběhla i naše malá Canty a to do veteránů-čas letí tak rychle ;) a její první výstava po x letech a hned zvítězila-více u Canty v sekci naše zvířata-papillon :)

1/14 Holčičky se nám loudají s háráním,trošku nás napínají....a my se tak těšíme a vybrali jsme jim krásné ženichy. :)))

Jinak ve smečce panuje klídek.Xí a Irís jsou v přípravě na mateřství a tak vynechávají výstavy.Pippi ve věku 11 měsíců splnila Junior šampiona Polska a ve věku 15 měs. a 1 den dodělala Klubového šampiona BC a Klubového šampiona MSBMK.A pro velký úspěch hned získala 1. čekatelství na šampiona Polska.Z toho máme obrovskou radost. Veškeré info u holčiček zvlášť.O připravovaném krytí sekce naše odchovy.

28.1.14 : Xirruška byla krytá - více v sekci naše odchovy-plánovaná krytí !! :) A Irísek se také připravuje :)

1.2.14 : Iriska byla krytá - více v sekci odchovy-plánovaná krytí !! :)

http://www.pupulu.cz/index.php/nase-odchovy/26-planovana-kryti

28.2.14 : Xirra a Iriska :
Březost POTVRZENA / pregnancy confirmed !!!

31.3.2014 : Narozen Vrh " A" Pupulu :

http://www.pupulu.cz/index.php/nase-odchovy/28-vrh-a-litter-a-chs-pupulu

2.4.2014: Narozen Vrh " B " Pupulu :

http://www.pupulu.cz/index.php/nase-odchovy/29-vrh-b-litter-b-chs-pupulu

V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat !

http://www.pupulu.cz/index.php/nase-odchovy/27-informace-pro-zajemce-o-tatka

11.4.14: Miminka nám krásně rostou,máme z nich radost.Včera otevřel očíčka 1. pejsek z vrhu A. :)

13.4.14 : Pippi dnes s páníčkem vybojovala na Národní výstavě v Ostravě titul CAC, CAC ČMKU a Národní vítěz a tím :

Pippi splnila podmínky pro udělení titulu Český Junior Šampion

Pippi is a newJunior Champion CZ

Mám obrovskou radost jak to Pippi a páníčkovi jde a dokončení 4. titulu je paráda :))

A Vrh "A" kompletně kouká na svět, to byl dnes krásný den :))

19.4.14 : Vrh "B" kompletně kouká na svět :))

Zbytek roku 2014 jsme byli v jednom poklusu . Takže v kostce. Vrh A i B nás opustil. Doma zůstala jen naše malá Assassin Princess Pupulu. Z miminek máme ohromnou radost. Všichni páníčci jsou úžasní,posílají fotky,videa ,zprávičky a některé jsme již viděli na výstavách kde perfektně bodovali ve třídách baby a dorost. Viz. sekce naše odchovy.

Dali jsme si několik zajímavých výstav.Úplně nás nadchla výstava v Rumunsku kde si Pippi načala šampionát rumunska. A Pippi doběhla šampiona Polska . A doběhala šampiona česka na kterého potřebuje poslední titul z letošní sezony 2015.

Rok 2015 zahájila úspěchem Canty,která získala ve třídě veteránů poslední potřebné ocenění a doběhla si veterán šampiona ČR. Navštívili jsme výstavu ve Slovinsku a Pippi si nakročila k šampionovi Slovinska.

Pro letošní rok plánujeme hodně výstav zvláště mimo ČR a také miminka poslední u Xíčka ,která po svém druhém vrhu odejde do důchodu a vážně zvažuji i miminka u Irisky. Vybrané mám krásné ženichy oba cizinci. Ale vše je ve fázi příprav a zvažování.....

Článek o výstavě v Rumunsku :

 


Rumunsko – cesta k rychlému titulu a okradení návštěvníci ??

Dostali jsme super nápad , že se kouknem na 6-ti výstavu Dracula Show Targu Mures v Rumunsku.
Ihned po tom co jsme tento nápad rozšířili po známých jsme se dozvěděli 2 důležité věci :
1) do Rumunska jezdí jen zoufalci co mají ošklivá zvířata pro rychlotituly
2) v Rumusnku nás jistě okradou žebrající podél silnic ,případně nám určitě ukradnou auto a možná nás i zabijí …...

Po všech těch super historkách jsme tak trochu pochybovali zda vůbec vyrazit.
Na webu výstavy se nám moc líbila atmosféra dýchající z fotek a získali jsme i pár názorů,že je Rumunsko celkem normální země.Zaplatili jsme tedy výstavu a těšili se.

Začnu výstavou jako takovou :
od přihlášky,kterou jsem poučená z Maďarska (tam se posílala celkem 3x) poslala poštou včetně dodejky a pro jistotu i mailem .Do dvou dnů jsem na mail měla odpověď,že mé přihlášky jsou přijaté a moc se na nás těší. To mi tedy spadla čelist.
Výstava byla organizačně zvládnutá na 1 s * .Jedním slovem SUPER!! Kam se hrabou veškeré výstavy u nás či v Německu o Maďarsku nemluvě.Snad jedině pár výstav v Polsku lze srovnat.
Organizace skvělá,pokud něco nebylo dle mých představ či jsem nevěděla co a jak stačilo zamávat platbou z účtu,ihned se zorientovali na co mám nárok a velmi ochotně mi vše vždy vysvětlili.
Já to měla jednodušší se svým bezva jménem Václava, každý si mě napoprvé pamatoval velmi dobře a naší Assassin také.Hold máme dobře pamatovatelná a jedinečná jména :)
Na výstavě každý mluvil anglicky a byli schopní pochopit mou angličtinu dítěte z mateřské školky.
Stewardi v kruhu byli vždy chovatelé a odborníci na výstavy.Vždy věděli co a jak mají dělat a ochotně pomáhali a radili,když někdo něco nevěděl.
Nikdy se nestalo,že by nevěděli co kam zapsat apod. Prostě lidé na svém místě.
Celá výstava od paní na wc až po ředitele výstavy probíhala v úžasné atmosféře,všichni usměvavý,přátelští.
A rozhodně se nejezdí pro rychlé tituly.Naše 4-násobná šampionka Pippi vyfasovala sice Best Female a BOB ,ale poté už byla vždy druhá jak Slávie :) Nutno podotknout ,že v konkurenci pěkné fenky. A to člověk prohraje i rád :) Navíc rozhodčí byli jak z Rumunska tak i např. Indie ,Thajvanu,Ruska a byli nejen milý ,ale v kruhu i přísní a posuzovali opravdu dobře.
Všichni do jednoho co nás posuzovali byli úžasní k našim miminkům,ty se skvěle otrkali.Každý si je mazlil a za to patří rozhodčím obrovský dík.Není nad skvělé zkušenosti z kruhu , to jim dá do kariery hrozně moc.
Závěrečné soutěže byli skvěle zvládnuté , byla to hezká podívaná a i my jsme si urvali kousek slávy a získali rezerve BIS Breeding Group.
Na závěr všeho se v neděli konala Dracula Show pro vystavovatele a rozhodčí.
Škoda,že jsme museli jít brzo spát,ale byla to bezva akce a je to super nápad si takhle po výstavě všichni sednout a pobavit se.
Ještě jednou: celá výstava byla úžasná a jsme moc rádi,že jsme tam mohli být. DĚKUJEME všem organizátorům!!! :)
Cesta :
Poučení všema radilama jsme si vyměnili spoustu peněz tady v ČR.Abychom na místě zjistili,že kurz tam je výhodnější a na výstavě ani v hotelu nemají problém s eurem ani forinty (ve městě jak kde). Táhli jsme horu jídla a pití,protože ani vodu není radno pít v Rumunsku :)
Cesta nám příjemně utekla,přespali jsme v Maďarsku a už jsme překračovali hranice.
Stačilo ukázat občanky , koukli nám na ksichty jestli jsme to my,pesani je nezajímali a fičelo se směr Targu Mures.
Vzhledem k tomu ,že mě v Maďarsku přepadla rýma a kašel a já jako správný cholerik nesnáším ucpaný nos,chtěli jsme v nějakém větším městě najít lékárnu.
Jaké bylo naše přepkvapení ,že v každé vesnici mají několik lékáren a léky stejné jako u nás. Tam je lékáren jak v Chrastavě hospod :) :)
Takže našli jsme lékárnu a jelo se dál.
Stále jsme už od hranic vyhlíželi ty žebrající lidi co skáčou pod auta , ty obrovské tlupy toulavých psů.
Nic z toho se nekonalo.Žebrat jsme neviděli nikoho a toulavých psů pobíhalo pár ve vesnicích asi jako u nás.
Jediné co je fakt ,že Rumuni jezdí jako hovada a to doslova. Z toho jsem byla hotová.
Ty lízátka u silnic s číslama jim nic neříkají.Na 50tce jezdí zásadně něco kolem 100 km/hod.
Stále troubí ,ale pořád, občas to doprovází významným blikáním.
Časem jsem ,ale přišla na to ,že se slušností daleko nedojedu ,že v případě odbočování či předjíždění z pruhu do pruhu tak prostě musím učinit.Blikáním a čekáním dojdu jen k tomu ,že budou pořád troubit případně mi někdo orve auto.
Pokud se ,ale někam nacpete (světe div se) pustí vás. Totéž jsme zjistili na přechodu pro chodce.Budete-li na přechodu stát budete tam patrně stát ještě příští rok.
V případě, že tam ,ale skočíte ihned všichni zastaví.
Sranda jsou jejich povozy s koňma ,jedou si prostě nejrušnější ulicí ,ale autům stále uhýbají a chovají se slušně.
U hotelu jsme nějakým nedopatřením neměli parkoviště a tak jsme museli parkovat na ulici a auto pořád máme :) Takže ta kriminalita nebude ve městě jako je Targu Mures zas tak veliká ,možná že srovnatelná s Prahou .Ale ani tím si nejsem jistá .
Voda je tam fakt pitná ,lidé slušní,hotel čistý a pěkný.
Prostě nemůžeme si na nic stěžovat.Netvrdím ,že situace na vesnicích někde vysoko v horách je stejná to asi těžko.Ale pro běžné cestování na výstavu je Rumunsko bezpečná a příjemná země.Kde je krásná příroda,celou cestu je nač koukat. Například bača s obrovským stádem ovcí a ovčáckým psem mě uchvátil. ;) A ruku na srdce projedete Rumunsko , Maďarsko , Slovensko a úplně nejhorší silnice je úsek Brno-Praha naše slavná D1.....
Takže asi tak k naší návštěvě Rumunska :)

 

4/ 2015 :

Naší smečku obohatila fenečka špice Bublina - Yrra Wolf z Lejancu ,která má být mazlíkem pro rodiče.Ale již vyběhla do kruhů a v dorostu vždy Velmi Nadějná. Určitě bude v kariéře pokračovat . A naší mamku jsme asi lapli do blázince kolem výstav . :)

Pippi dodělala šampiona ČR a chystá se na Granda . Také jsme si vyzkoušeli výstavu ,kterou Jiří dostal jako dárek a to Lucembursko. Byla moc krásná a máme spousty zážitků. Mě se jako řidiči líbila doprava v Lucembrusku.

V dubnu začaly holčičky hárat. Assassin poprvé,ale zvládla to,ikdyž jí to dalo zabrat. Xíček se vypravila za svým posledním mateřstvím na Slovensko ,kde jsme si udělali mini dovču. Strávili jsme krásné 3 dny v kennel The Bacher Bulls. Moc děkujeme za skvelou péči .Xíček si dala rande s nádherným pejskem Enriconem The Bacher Bulls. Více v sekci "naše odchovy-plánovaná krytí".

Iriska se nedala odstrčit i ona si dala rande a to s krásným importovaným pejskem z Maďarska Golden Star Bull Henry.

A tak půjdu zase spát do zásoby a připravím se na mateřskou "dovolenou" . :) :)

Většinu našich odchovů jsme potkali na srazíku buldoků nebo na výstavách viz. sekce "naše odchovy" .Máme z nich velkou radost.Jsou to krásní buldoci se skvělou povahou.

Na MV České Budejovice získala kennel Pupulu krásné 2. místo v soutěži o nejlepší chovatelskou skupinu !!! :) :)

Moc děkujeme všem majitelům Pupulátek ,kteří se účastnili - Arien Sir,Azazel the Darkwind a Brown Sugar !! Byli jste úžasní !!!

 

 

7/15 :

"Naši" mladí kluci Azazel a Arienek rozjeli výstavní karieru ve velkém stylu a oba již mají na kontě titul Best of Junior. Máme z nich velkou radost a děkujeme paničkám :) :)

25.6. se narodil náš krásný vrh po Xíčkovi , vrh C a 28.6. se narodil Irískovi krásný vrh D.

Obě holčičky vše zvládly a perfektně se o miminka starají.Obě nám daly každá 3 miminečka ,1 klučík a 2 holčičky ,aby se nám to nepletlo :) Více v sekci naše odchovy ;)

 

Čas nám nějak letí miminečka jsou ve svých domovech a my už zase běháme po výstavních kruzích viz. sekce naše zvířata :) A miminečka se také věnují výstavám viz. sekce naše odchovy - zprávičky z nových domovů :)

Ze všech máme radost a ti co po výstavách nejezdí nám posílají fotečky a také jsme se s některými sešli na srazu Buldoků. :)

 

 

Trofeje našich psů :


 

 

 

 

Trofeje Yrra Wolf z Lejnacu :)


 

 

 

 

Loňská sezóna byla opět úspěšná :) Také naši odchovanci Assassin ,Azazel ,Boodoolineck , Daddy byli moc šikovní :)

Letos jsme také nezačali špatně , do kruhu vyběhla i Dianka v Polsku :) Také Bubla- Yrra špiclice rodičů se činí :) Vše v jednotlivých sekcí našich psů a našich odchovanců.

Naše Pippi se stala poprvé maminkou 4 krásných klučíků . Více v sekci naše odchovy .Moc si je užíváme.

A naší smečku čeká jedno velké překvapení již brzo ..... ;)

 

 

10/16 - září bylo plné zvratů.Užívali jsme si radost s miminky vrhu E ,klučíci jsou božani :) A také pár slziček když odcházel domů Evergreen Boy - Emánek  a Evening Shade- Alfík.

Nicméně oba mají naprosto úžasné rodinky,posílají fota a zprávičky.Více v sekci naše odchovy - zprávičky z domovů.

Daddy Czech King Pupulu se svou paničkou Tinou doběhli Junior Šampiona CZ jsme na ně moc hrdí :)

Naše babička papillonka Canty bohužel prohrála svůj boj se zánětem dělohy,operace a následný boj na ní bylo už moc. Bylo jí 11 let a z plné síly najednou taková rána :( Moc na tebe myslíme beruško , překvapení ,které jsem rok chystala se bohužel nedočkala.Ale určitě nás sleduje za duhovým mostem....

A teď to překvapení ,naší smečku obohatila Česká terierka Butterfly Kalifa Bohemica. Jako správný terier je to šídlo a neuvěřitelně blbne s miminkama buldoků. Více v sekci naše zvířata .

A 18.10.16 jsem byla na porodním sále pomoci na svět neteři . Ségra porodila krásnou holčičku jmenuje se Thea :) Věřím ,že bude mít vztah ke psům a ke 3. narozeninám jí dám prvního vlastního ,aby mohla vyběhnout do výstavních kruhů :)

 

http://pupulu.rajce.idnes.cz/Neter_Thea


Během 2 měsíců jsme zažili plno radosti i smutku . Tak uvidíme co bude dál ......

 

 

 

 

Multi Ch. Pippi Kvítko z Čertova , Club Ch. Irisa Kvítko z Čertova , Carcoolca Czech Star Pupulu , Grand Ch. Xirra Kvítko z Čertova :

 

 

 

 

 

10\18

2 roky , ano 2 roky jsem nic nenapsala .... 2 roky  které v ohlédnutí znamenají opět velkou spoustu zvratů , smutku i radosti ....

2017 se nám narodil vrh F buldočí 3 krásná miminka Fergie, Forest a Fionka , všichni mají báječné rodinky a máme z nich radost.

Také se narodil A vrh špiců Amazonie a Afrodite ,

Amazonka dělá společnost naší babičce ,protože zemřel náš dědeček :(

A Afrodite zůstala s námi , chodí makat do práce jako canisterapeut.

Na výstaním poli se nám dařilo výborně. Butterfly je čekatel C.I.B  a šampionátů několika zemí , je Junior šampion i klub junior šampion.

Dadýsek je Grand šampion a čekatel C.I.B.

S úspěchem se vystavuje i brouček Evergreen Boy Pupulu. Všechna Pupulátka se mají báječně :)

2018 začal úspěšně na výstavách . Během roku nás postihly 2 tragédie,

které jsem do těď nevstřebala , opustila nás Carcoolca a kamarádku Janičku opustila Assassin.

Ukončila jsem chov s buldoky , nevím zda definitivně ,ale pro teď to stále moc bolí.

Je to náročné plemeno ,které přináší komplikace a bolest.

Narodil se nám náš první vrh A českých teriérů Anton ,Albert,Alois ,Aranka a Amálie . Amálka zůstane doma ,aby posílila smečku.

Neuvěřitelně se po pauze těším do kruhů a dala jsem si závazek naučit se stříhat Čechy :)

Vše o nás je podrobně v příslušných sekcích :

O Pupulátkách info z nových domovů  případně naše smečka , výstavy u jednotlivých jedinců , tam si lze počíst jak jsme žili 2 dlouhé roky.

 

 

Afrodite Pupulu dnes již chovná fenka :) aktivní canisterapeut :)

 

 

 

Nová posila týmu Amálie Pupulu :

 

 

 

 

Já Butterfly a Afra chodíme na treky a takto nám to jde :

 


https://www.facebook.com/CHSpupulu/videos/2321858724509251/

 

 

2019 je rok plný zvratů opět ...

teriéří pupulátka se mají božsky, s některými se vídáme na chatě, s Toníčkem i v kruhu výstavním kde již získal i BOB a bodoval v národní ceně,

je již Junior champion _CZ :)

Onemocněla nám tchýně Jiřinka , její nemoc nejde již řešit ,ale Jiří si vzal OČR na 3 měsíce ,jsou spolu na chatě a my tam jezdíme a scházíme se tam s odchovanci.

Butterfly a Afra čekají miminka : více v sekci naše odchovy :)

9\19:

Těhotenství holek probíhá skvěle, celý rok treků je znát a tak stále chodíme ,sice méně a pomaleji :) ale užíváme si to.

V září jsme se účastnily já a Amálka trekových závodů , bylo to skělé , šla s námi kolegyně Katka a pes Jack :

 

https://www.facebook.com/CHSpupulu/media_set?set=a.2832139780147807&type=3

 

Dali jsme se na boj tak jsme bojovali, trasa střední "výlet" 21 km, cesta skutečně těžká, velké převýšení, opravdu těžký terén (jdete kopec listím a krok dopředu 3 jedete dolů). Mákli jsme si, Jack i Amálka byli úžasní, jsem na nás hrdá. :)
A BYLO TO KRÁSNÉ 15. a 16. místo ze 33 přihlášených!!! Rozdíl minuta v čase mezi námi a Katkou je jen postupný start :)

Amálka běžela za celé černé komando, holky jsem hlásila ještě před těhotenstvím a na začátku nenahlâsila chybějící zbytek smečky (nedošlo mi to), pořadatelský tým nabízel diplom přepsat, ale holky si zaslouží tam být, celý rok poctivě trénovaly:)

 

 

 

26.9.19 se narodil náš vrh B - českých teriérů : Bartoloměj, Bosorka a Bohdanka :)

 

https://www.pupulu.cz/index.php/nase-odchovy/45-2018-08-13-09-28-10/81-2019-09-27-08-46-54

 

30.9.19 se narodil náš vrh B - Německý špic : Bommba a Bibiana :)

 

https://www.pupulu.cz/index.php/nase-odchovy/42-vrh-a-litter-a-chs-pupulu-pic-spitz/82-2019-10-01-13-41-42

 

 

9.10. nás navždy opustila tchýně Jiřinka :( moc to bolí :(

 

R.I.P. Jiřinko :(

 

 

 

2020 léto jsme trávili na chatě a líbilo se to celé smečce , také tam všichni oslavili své narozeniny ,

téměř celá smečka je vlétě a vzalo se to jedním vrzem :)

Xíček oslavila krásných 11 let a léto venku jí dalo hrozně moc <3

 

Jinák nám řádí od jara Covid ,výstavy nejsou , jsme všichni už na hlavu a tak si užíváme se smečkou venku.

Naše Afra  si dost dovolovala na zbytek smečky a tak padlo rozhodnutí o spolumajitelství s kolegyní Dášou,

která přišla o svou starou holčičku. Byl to skvělý nápad a Afra je moc spokojená , má paničku jen pro sebe :)

Ťapina - Bohdana prošla bonitací stejně jako její sourozenci Bosorka a Bartoloměj :) Aktuálně tedymáme

6 teriéřích odchovanců chovných  <3

Letošek je skutečně divný rok ,nikdo neví co bude ,ale přes to plánujeme miminka Amálky už má čas.

Tak snad vše klapne a závěr roku bude klidný ,ikdyž aktuálně je říjen spíš jízda na horské dráze kvůli Covidu.

 

z leva nahoře - Ťapina (1) , Butterfly (4), Amálka (2), Afra (3) , Bublina (6)

z leva dole - Xí (11) , Pippi (8) , Iriska (9)

 

 

 

10.12.2020

 


Dnes nás ve spánku opustila Xí, náš QB, naše šéfka :(
Vím že měla dlouhý a krásný život a i její odchod byl v tomto stylu, vypadala stále jako když jen spinká, i přesto to bolí moc :( :(

Poslední místo odpočinku bude tam kde to nejvíc milovala a poslední dny tam byla neskonale šťastná v (K) undí rokli <3


2021 :

23.4.21 se nám narodil krásný vrh C Českých teriérů
Máme z nich obrovskou radost - Ctirad, Cyril, Cácorka,Celestýna, Cecílie :)
I přes to ,že jsem přírůstek neplánovala nakonec jsem ráda souhlasila s  nápadem Jiřího nechat si Cecilku doma :)
Tak je tu zas pěkně živo .
¨Snad už je doba v normálu rozjíždí se výstavy a i my jsme se již na nějaké nahlásili , snad nepřijde Covid a nepokazí nám to opět.
Naše milovaná Iriska oslavila 9.6. krásných 10 let :)


 

 

 

Konec roku 2021 bylo pár výstav , v sekcích holek více infa. Za zmínku stojí Amči BIG a Cecilky BIS štěně . Jinak si užíváme chatu a treky :)

 

+ 17.11.2021 Irisa Kvítko z Čertova


Iriska odešla tím nejlepším způsobem, který byl pro ní i pro nás milosrdný.

Dala si večeři, došla se vyvenčit a spokojeně za hlasitého chrápání usnula, později jsem zjistila že už neslyším tak typické Irisky chrápání, beruška už nebyla s námi  :(

Děkuji ti za vše, byla jsi neuvěřitelné zlato, úžasná maminka a i teta pro všechny naše odchovance, tak nekonfliktní a úžasná. Jednou tam za duhou....

Poslední místo odpočinku bude tam kde to nejvíc milovala a poslední dny tam byla neskonale šťastná v (K) undí rokli <3

 

 

20.2.22

Nový rok jsme začali výstavně , ikdyž s covid opatřeními. Do kruhu se vrátila Pippi jako veterán ,bylo to úžasné <3

A holky doběhaly šampionáty - Amča Grand championa + šampiona čmku  a Ťapa šampiona.

 

Dál trekujeme protože covid opatření na výstavách a zákaz startu v závěrečkách pro štěňata a veterány nás nebaví :(

Jeden z našich super tréningů :

 

Chrastava - Bílý Kostel - Grabštejn - Hrádek nad Nisou - Dolní Sedlo - Popova Skála
Bude to úžasný trek až bude fakt krásně, nyní to bylo poměrně náročné, těžký podmáčený terén a futeř chvílemi slušná, ale bylo to úžasné.
Krasných skoro 22 km a Eva Míšková poklona že si to dala a dokázala držet tempo .
Já prostě chodím rychle

 

 

 

 

 

2.6.22 se narodil náš vrh D maminka Ťapa a tatínek náš Karel. 1 pejsek Dalibor.

7.6.22 se narodil náš vrh E maminka Amálka a tatínek náš Karel. 2 krásné holčičky Eliška a Emílie. Po dlouhém zvažování jsem rozhodla ,že si Elišku necháme.

Na podzim jsme zvládli několik výstav  speciální klubové kde v Lounech Amča 3 měsíce po porodu získala nejen BOB ale i 3. BIS :) a pak Praha kde to Amča také ovládla :) A naše prtě Eliška získala 3. BIS puppy.

Závěr roku 2022 byl pracovní a poměrně poklidný.

 

Začátek roku 2023 se nám vůbec nepovedl :(

 

5.1.23 nás nečekaně opustila po krátké nemoci Pippi Kvítko z Čertova a uzavřela tak jednu etapu našeho života tu s buldoky :(